Kõik tooted -10% sooduskoodiga JUULI10

Kauba tagastamine

Võlaõigusseaduse §-le 56 kohaselt võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tähtaeg algab päevast, mil kaup on jõudnud tarbijani.

Kui ostja lepingust taganeb, tagastame talle tema poolt tasutud summa kiiresti, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale tagastatud kauba tagasisaamist. Ostja peab müüjalt saadud kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest.

Kauba tagastamiseks või ümber vahetamiseks:

1. Saada meile vabas vormis avaldus e-maili teel aadressil klienditeenindus[at]muhoov.eu. Sealjuures märgi ära:

  • tellimuse number
  • tellimuse kättesaamise kuupäev
  • tagastatava toote nimetus, suurus
  • ostja nimi, perekonnanimi, kontakt
  • fotod tootest (kui võimalik)

#muhoov pusad trükitakse kõik tellimuste järgi, meie kauba vahetamise protsessiks see, et tagastate pusa, saate tagasimakse ja teete uue tellimuse.

2. Tagastatav kaup peab kindlasti kasutamata ja võimalusel originaalpakendis (kilepakendis). Kaup ei tohi olla määrdunud ega muul moel kahjustatud (kaupa vaatleme samadel tingimustel justkui tehtaks seda füüsilises poes). Originaalpakendist eemaldatud kaup tuleb uuesti pakendada viisil, et see ei saaks tagasisaatmise käigus kannatada.

Palun tee kauba tagastamisel kindlaks, et originaalpakendil jääks näha tellija nimi või lisage paki sisse silt tellija nime või tellimuse numbriga.

Kui olete tellinud ka kinkekarbi, siis seda ei pea tagastama, aga võib. Kui tagastate ka kinkekarbi ja see on heas seisus, teeme ka selle eest tagasimakse.

Kauba tagastamine Omniva pakiautomaadi kaudu

Kaupa saad tagastada Omniva pakiautomaadi kaudu, kasutades sulle SMSi ja emailiga tulnud tagastuskoodi. Tagastuskood on samas sõnumis ja e-mailis, milles oli paki kättesaamiseks pakitomaadi uksekood. Paki saab tagastada igal millisel Omniva pakiautomaadi kaudu.

Omniva pakiautomaat avab tagastuskoodi sisestamse järel pakiautomaadi ukse ning pakk tuleb sisestada. N.B. Automaat ei väljasta enam tagastuskoodi alusel kleebist. Kleebise asetab pakile Omniva kuller.

Kui sul tagastuskoodi ei ole, siis võta meiega ühendust klienditeenindus[at]muhoov.eu kaudu ja lepime kokku tagastamise viisi.