UUS: Limiteeritud koguses helesinised pusad nüüd müügil!

KKK

Kuidas kapuutsita pusa suurust valida?

Meie kapuutsita pusa on n-ö unisex mudel. Kõige kindlamalt saad endale sobiliku pusa, kui saad mõõte võrrelda mõne olemasoleva pusaga.

Pusa suuruste tabel (cm)

XS S M L XL 2XL 3XL
Pikkus 69 71 73 75 77 79 80
Laius 49 52 55.5 59 62.5 66 70
Varrukas 64 65 66.5 68.5 69.5 72 72.5

N.B. Ajutistelt saadaval ka naiste mudeli S suurus — mõõtudega: Pikkus 62cm, Laius 47cm, Varrukas 59cm.

Laius on mõõdetud pusal eestpoolt, n-ö kaenlaaugust kaenlaauguni ja pikkus on mõõdetud pusal seljal, kukla pealt kraest kuni alla äärde. Varrukate pikkus on mõõdetud varrukal pealtpoolt, õmblusest õlal kuni varruka sooniku lõpuni.

Näited pusadest modellide seljas:

Kuidas valida kapuutsiga pusa suurust?

Kõige kindlamalt saad endale sobilikus suuruses kapuutsiga pusa, kui saad pusa mõõte võrrelda mõne olemasoleva pusaga:

Suurused (cm)

  XXS XS S M L XL 2XL 3XL
Pikkus 61
63 68 72 74 76 78 80
Laius 56.5 59 61.5 64 67 70 73 76
Varrukas 56.5 57.5 61.5 63 64.5 66 67.5 67.5


Laius on mõõdetud pusal eestpoolt, 2.5cm n-ö kaenlaaugust altpoolt kuni teise ääreni samas kohas. Pikkus on mõõdetud pusa eesmisel küljel, õla pealt kus kapuutsi õmblus algab, kuni alla äärde sooniku lõpuni. Varruka pikkus on mõõdetud varrukal pealtpoolt, varruka õmblusest kuni varruka sooniku lõpuni.

Kas on võimalik ka suurust vahetada kui kättesaamisel selgub, et pole sobiv suurus?

Ikka! Kauba vahetamine käib meil nii, et ebasobilik pusa tuleb meile pakiautomaadiga tagastada ning kui oleme paki kätte saanud, siis teeme tagasimakse. Uue pusa saad tellida millal iganes soovid. Rohkem infot: https://muhoov.eu/kauba-tagastamine/

Kas teil on ka kauplus?

E-poe tellimused trükitakse kõik tellimuste järgi meie trükikojas Tallinnas, aga limiteeritud valik valmiskujul pusasid ja särkkleite on ka olemas mõnes kaupluses üle Eesti:

Kui pikk on e-poe tellimuste tarneaeg?

Meie pusad trükitakse ja pannakse teele kahe tööpäeva jooksul tellimuse esitamisest. Eestis jõuab pakk valitud pakiautomaati sellest järgmisel tööpäeval, üle maailma 1-2 nädala jooksul.

Mis see tähendab?

Kui esitad tellimuse täna, siis läheb pakk teele hiljemalt ülehomme (nädalavahetuse puhul esmaspäeval) ning jõuab sellest järgmisel päeval Sinu valitud pakiautomaati.

Näide: täna on teisipäev. Esitad tellimuse—meie trükime selle kolmapäeval või neljapäeval ning pakk jõuab hiljemalt reedel pakiautomaati.

Kas võin ka tellimusele ise järgi tulla?

Kui soovid pusale ise järgi tulla, siis anna sellest meile teada klienditeeninduse kaudu ning anname vastavalt juhised.

Kas teilt saab ka sellise tekstiga pusasid, mis pole kohanimed?

Oma soovitud tekstiga pusasid saate tellida capslock.ee lehelt. Suuremaid eritellimusi ja ärikliente teenindame MOEL MERCH brändi kaudu — küsi pakkumist: moelmerch.ee

muhoov.eu e-poest tellitud mitte-kohanimedega toodete tellimused lähevad tühistamisele vastavalt meie Müügitingimustele.