UUS: Limiteeritud koguses helesinised pusad nüüd müügil!

Privaatsuspoliitika

Muhoov.eu on võtnud endale kohustuse kaitsta kliendi privaatsust ja hoolitseda, et kliendi isikuandmed on kaitstud.

Muhoov.eu tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Muhoov.eu ei kasuta oma klientide infot ebaseaduslikel eesmärkidel ning ei edasta oma klientide andmeid või isiklikku informatsiooni kolmandatele osapooltele v.a. juhul, kui teabe edastamine on vajalik tellimuste täitmiseks ja kui see on kooskõlas Eesti Vabariigi seadusega.

Isikliku info kogumine ja kasutamine

Isikuandmeid töötleb muhoov OÜ, Kopli 25-405, 10412 Tallinn.

Tingimusel, et klient annab muhoov.eu käsutusse oma kontaktandmed (nimi, telefon, e-mail, postiaadress jne), võimaldab see meil täita klientide soove ja probleemide korral neid koos lahendada. Kõik kliendi andmed (isikuandmed ja andmed maksete kohta) on kolmandatele isikutele kättesaamatud.

Muhoov.eu austab oma klientide isikuandmete privaatsust ja konfidentsiaalsust. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega.

muhoov OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, muhoov OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Muhoov.eu teated

Muhoov.eu uudiseid e-posti teel saavad ainult selle tellinud kliendid. Kui klient ei ole enam huvitatud meie poolt saadetud uudistest, saab sellest igal ajal loobuda. Muhoov.eu saadab vaid olulist infot, millest klient peaks olema teadlik. Kliendi e-posti aadresse ja telefoninumbreid ei edastata kolmandatele osapooltele.

Muude andmete kogumine ja kasutamine

Statistilistel eesmärkidel kogub muhoov.eu teavet kodulehe külastajate kohta (külastajate arv, külastuse aeg, kestus, jne.) läbi Google Analytrics tarkvara. See teave ei ole seotud konkreetse isikuga, kuid annab statistilist teavet, mida muhoov.eu saab analüüsida ja seeläbi lehe funktsionaalsust parandada. Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil ja seda võidakse esitada kolmandale isikule andmetöötluse eesmärgil, säilitades seejuures külastaja anonüümsus.

Rohkem infot sellest, kuidas Google Analytics andmeid töötleb: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Soovi korral saad loobuda Google Analytics-ile andmete jagamisest: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Lingid teistele kodulehtedele

Muhoov.eu koduleht sisaldab linke ka teiste ettevõtete või organisatsioonide veebilehtedele, kuid muhoov.eu ei vastuta nende veebilehtede sisu või nende privaatsuse ja turvalisuse meetodite eest.

Muhoov.eu privaatsuspoliitika vastuvõtmine klientide poolt

Muhoov.eu teenuseid kasutades kinnitab klient, et on tutvunud meie privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.

Kui sul on mingeid märkusi ja ettepanekuid muhoov.eu privaatsuspoliitika kohta, palun teatage sellest e-posti teel klienditeenindus[at]muhoov.eu.