Kõik tooted -10% sooduskoodiga JUULI10

Müügitingimused

Veebipoe muhoov.eu (edaspidi Veebipood) omanik on muhoov OÜ (registrikood 14427736), asukohaga Kopli 25-405, 10412 Tallinn, e-posti aadress klienditeenindus[at]muhoov.eu

Müügilepingu kehtivus, kauba – ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes toob kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada tooteid ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobivate toodete kohaletoimetamise viis. Selle kuvatakse ekraanile tasu suurus eurodes.

E-poe makseid vahendab Maksekeskus AS. Maksta on võimalik pangalinkide ja Citadele, Revolut, N26 maksete algatamise teenuse kaudu, aga ka Kniks kinkekaardi, Inbank "osta kohe maksa hiljem" teenusega ja Visa/Mastercard krediitkaardimaksetega.

muhoov OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, muhoov OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul viisil, teavitatakse sellest, kuidas ostja esimesel hetkel tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

Kohaletoimetamine

Kaupu paremini üle maailma. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud enne makse tegemist. Eestisisesed saadetised jõuavad vähendada ostjaid määratud sihtpunkti pakiautomaadi teel kuni 10 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Täpsem tarneaeg sõltub laoseisudest ja Omniva pakiautomaadi saatmise kiirusest. Hetkeseisu info Korduma Kippuvate Küsimuste lehelt .

Lepingu jõustumine

Müüja ja Ostja vahel jõustub müügileping alates tasumisele kuuluvast ostusumma laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Tingimused kehtivad õigussuhetele, misvad kliendi (edaspidi Ostja) ja internetiaadressil muhoov.eu asuva ostukeskkonna (Veebipood) omaniku muhoov OÜ (edaspidi Müüja) vahel seoses Veebipoest Toodete ostmisega. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad E-poest Toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigi kehtivad õigusaktid.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus Veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil, kui on vajalik kauba olemus, mis toimub ja toimimise kinnitamiseks, nagu see on lubatud kauba testimiseks.

Kui kaupa on muuks otstarbeks vajaliku kauba olemuse kohta, on vajalik ja toimimise kulumiseks või selle kasutamise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolude, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse selle 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust, kui tellitud trükk pole kooskõlas veebipoe kuvandiga (kohanimede trükk).

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamise ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel hinnangu taganemisavalduse saamisest, kõigi ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks olev asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, müüa, kumb toimub varem.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu sätestatud alla kauba turuhinna.

Kauba tagastamiseks või ümber vahetamiseks pöördu meie poole vabas vormis avaldusega e-maili teel aadressil klienditeenindus[at]muhoov.eu

Tagastamise juhend

Kaupa saab tagastada vastavalt Kauba tagastamise juhendile.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimuste mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale nõutakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel tuleb kahe hiljemalt kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile klienditeenindus[ät]muhoov.eu.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ja pakkumisi ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui ostja on avaldanud soovi sisestades veebilehe e-kirja aadressi ning teada oma soovist otsepostituse teadete olemasolu.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirjast või järgides pakkumisi sisaldava e-kirja teel toodud juhiseid. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Isikuandmete kasutamine ja töötlemine on põhjalikumalt kaetud muhoov OÜ Privaatsuspoliitikas .

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioon, tuleb saata e-kirjana aadressile klienditeenindus[ät]muhoov.eu.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust teel, siis on ostjal võimalik lahendada Tarbijavaidluste kohtu poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin . Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevad vaidlused. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole .