Kauba tagastamine

Vastavalt Võlaõigusseaduse §-le 56 võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tähtaeg algab päevast, mil kaup on jõudnud tarbijani.
Kui ostja lepingust taganeb, tagastame talle tema poolt tasutud summa võimalikult kiiresti, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale tagastatud kauba tagasisaamist. Ostja peab müüjalt saadud kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest.

Kauba tagastamiseks või ümber vahetamiseks:

Saada meile vabas vormis avalduse e-maili teel aadressil klienditeenindus[at]muhoov.eu. Sealjuures märgi ära:

– tagastatava või tellitud toote nimetus
– tellimuse esitamise päev
– tellimuse number
– ostja nimi, perekonnanimi
– fotod tootest (kui võimalik)
– ostja kontaktandmed
#muhoov pusad trükitakse kõik tellimuste järgi, mistõttu on meie kauba vahetamise protsessiks see, et tagastate pusa, saate tagasimakse ning teete uue tellimuse.
Tagastatav kaup peab olema selgelt kasutamata ja võimalusel originaalpakendis (kilepakendis). Kui kaup on originaalpakendist inspekteerimiseks eemaldatud, ei tohi see olla kasutatud ja kaupa tuleb vaadelda samadel tingimustel justkui tehtaks seda füüsilises poes. Originaalpakendist eemaldatud kaup tuleb uuesti pakendada viisil, et see ei saaks tagasisaatmise käigus kannatada.
Palun tehke tagastamisel kindlaks, et originaalpakendil jääks näha tellija nimi või lisage paki sisse silt tellija nime või tellimuse numbriga.
Kui olete tellinud ka kinkekarbi, siis seda pole tagastada tarvis.

Kauba tagastamine Omniva pakiautomaadi kaudu:

Kaupa saad tagastada Omniva pakiautomaadi kaudu, kasutades Sulle SMSi ja emailiga tulnud tagastuskoodi. Tagastuskood on samas sõnumis ja e-mailis, milles oli paki kättesaamiseks pakiautomaadi uksekood. Paki saab tagastada ükskõik millise Omniva pakiautomaadi kaudu.

Omniva pakiautomaat avab tagastuskoodi sisestamse järel pakiautomaadi ukse ning pakk tuleb sinna sisestada. N.B. Automaat ei väljasta enam tagastuskoodi alusel kleebist. Kleebise asetab pakile Omniva kuller.

Kui Sul mingil põhjusel tagastuskoodi ei ole, siis võta meiega ühendust klienditeenindus[at]muhoov.eu kaudu ja lepime kokku tagastamise viisi.